Co je Plakart?

Plakart je personalizovaný plakát, ať už váš či vám blízké osoby. Plakart je především portrét vytvořený designérem v originálním grafickém stylu. Nepoužíváme žádné automatické úpravy fotografií, ale naopak všechny plakáty jsou ruční práce. Každý kus je originál, stejně jako vy a jedná se tak o unikátní plakát určený jen vám nebo obdarované osobě. 

Vytváříme několik grafických stylů, ze kterých si jistě každý vybere. Na českém trhu jsme první a v tomto originálním zpracování plakátů unikátní. Toužíte-li mít svůj netradiční portrét, či sháníte originální dárek pro své blízké, je Plakart pro vás skvělou volbou. Plakartu to bude nejvíce slušet na zdech vašeho domova, ale umístit ho můžete kamkoliv. Inspiraci hledáme v moderním designu a stále sledujeme nejnovější trendy, které frčí. Snažíme se pro vás vybírat ty nejvhodnější grafické styly, které rozzáří vaši stěnu a stanou se tak jejím srdcem.Jsme precizní v každém detailu

Proto dotahujeme naši práci, až do úplného konce. Hotový Plakart vám doručíme v originálním trojhranném tubusu, který jistě poslouží i jako dárkové balení. Vaše plakáty tiskneme na kvalitní bílý pololesklý papír 200g/m2. Solventními, voděodolnými barvami a odolnými vůči UV záření.