Jak to funguje?

Máte vybraný grafický styl a fotograii, ze které vám Plakart vytvoříme? Pak stačí pouze odeslat objednávku a čekat, až vám pošleme návrh plakátu do e-mailu ke schválení. Nemusíte se tak bát, že vám zašleme plakát, aniž by jste ho předtím viděli. Nechceme vám prodávat zajíce v pytli, ale naopak chceme spoustu spokojených zákazníků, kteří ví, co za své peníze dostanou. Jsme si svým výsledkem tak jisti, že vám dáváme garanci vrácení peněz pokud by se vám Plakart nelíbil. V následujících třech krocích vám ukážeme, jak probíhá vytvoření plakátu.


Nejčastější otázky a odpovědi


1. Jaké fotografie jsou vhodné pro vytvoření vašeho Plakartu?

Nebojte se použít fotografii kreativnějšího typu, protože vtipná nebo naopak dramatická fotografie je základem každého pěkného Plakartu.

2. Jaké fotografie naopak nejsou vhodné pro vytvoření Plakartu?

3. Jak vysoké rozlišení má mít vaše fotografie určená jako předloha?

Každý plakát vyžaduje různé minimální rozlišení. Záleží podle vámi zvoleného grafického typu a vybraného plakátu. Vhodné minimální rozlišení naleznete v detailu každého Plakartu. Pokud zaslaná data nebudou vyhovovat, budete požádáni o zaslání vhodnější fotografie.

Přehled megapixelů (Mpx) vůči rozlišení fotografie (Pixel):

2 Mpx = 1600 x 1200 pixelů
3 Mpx = 2000 x 1500 pixelů
4 Mpx = 2500 x 1600 pixelů
5 Mpx = 2800 x 1800 pixelů
6 Mpx = 3000 x 2000 pixelů
8 Mpx = 3500 x 2300 pixelů
15 Mpx = 5000 x 3000 pixelů


4. Jaký je termín dodání Plakartu od objednání?

Po přijetí vaší objednávky a pokud vaše fotografie bude v dostatečné kvalitě pro použití vámi zvoleného plakátu, vám přijde potvrzení e-mailem, že od 2 do 5ti pracovních dnů vám bude zaslán náhled hotového plakátu na schválení. Po vašem odsouhlasení necháme plakát vytisknout a následně zašleme do následujících 5ti pracovních dnů na vaši adresu. Případné připomínky hotového plakátu se týkají pouze změny barevnosti, změny textů (jsou-li součástí plakátu) a drobných úprav. Netýkají se: výměny hlavní fotografie a stylu vybraného plakátu.


5. Jaké jsou možnosti platby?

Objednané zboží lze zaplatit dvěma způsoby:
1.) převodem na účet
2.) dobírkou při převzetí zboží

6. Jaké jsou možnosti doručení zboží?

Možnost doručení zboží je pouze jedna a to prostřednictvím přepravní společností DPD.

Ceny dopravy:
120 Kč - v případě, že je zakázka hrazena předem a to převodem na účet
150 Kč - v případě, že se jedná o doručení zboží na dobírku

7. Je možné plakát objednat i do zahraničí?

Ano. Cena se odvíjí podle lokality kam chcete plakát doručit a od platného ceníku kurýrní služby. Přesnou částku vám sdělíme na e-mailu info@plakart.cz


8. Lze zakoupit Plakart včetně rámu?

Bohužel tato možnost není možná z důvodu složitého transportu, při kterém by mohlo dojít k poškození plakátu. Na českém trhu působí mnoho výrobců, kteří nabízí pěkné a vhodné rámy, které budou slušet vašemu plakartu. Doporučujeme vybrat jednoduchý jednobarevný styl, aby nerušil samotný vizuál.


9. Na jaký materiál jsou tištěny naše plakáty?

Tiskneme solventními voděodolnými barvami, odolnými vůči UV záření na kvalitní bílý pololesklý papír 200g/m2.